Haberler

April 18, 2019

Expo Electronica 2019

15-17 Nisan, Expo Electronica 2019, Moskova, Rusya'daki Crocus-Expo IEC Sergi Merkezinde başarıyla gerçekleştirildi.

Tanınmış bir diyot şirketi olarak Huixin, birçok izleyiciye şok verdi ve yeni bir seviyeye ulaştı.

1. Arz talebi aşıyor

* Güçlü talep ve sınırsız beklentiler

Bilim ve teknolojinin gelişmesiyle birlikte, tüketici elektroniği ürünlerine olan talep de güçlenmekte ve güçlenmekte ve bazı elektronik bileşenlerin sıkıntısı yaşanmaktadır. Bununla birlikte, bu sergide Huixin, dünyaya şaşırtıcı gücünü, öncelikli teknolojisini, çeşitlendirilmiş ürünlerini, çeşitli popüler uygulama çözümlerini ve hizmet çözümlerini gösterdi. , değişimi ve işbirliğini tartışmak.

2. fırsatı değerlendirmek

* Sonsuz ziyaretçi akışı

Yeni endüstrilerin gelişmesiyle birlikte insanlar performans, boyut ve elektronik ürünlerin görünümleri bakımından giderek daha katı hale geliyor. Elektronik ürünler giderek daha küçük ve daha küçük devrelere, daha yüksek ve daha yüksek devre yoğunluğuna ve daha hızlı ve daha hızlı iletim hızlarına doğru ilerlemektedir. Elektronik ürünlerin önemli bir bileşeni olarak diyot, yeni elektronik bileşenler yonga, minyatürleştirme, yüksek frekans, geniş bant, yüksek hassasiyet, entegrasyon ve çevre koruma yönünde gelişiyor.

Huixin tarafından geliştirilen ve üretilen doğrultucu köprüler, müşteriler tarafından küçük ebatları, basit kurulumları, devre kartlarında yer tasarrufu sağlamaları, yüksek aşırı akım önleyici akım kabiliyetleri ve yüksek yük altında ürün kararlılıkları nedeniyle övgüler aldı.

Mevcut ve geleceği dört gözle bekleyerek, Huixin bu fırsatı değerlendirecek, daha fazla insan gücü, maddi kaynaklar ve finansal kaynaklar yatırım yapacak, bağımsız fikri mülkiyet haklarına sahip yeni nesil yeni tip bileşenlerin geliştirilmesini hızlandıracak, Huixin'in üretim teknolojisini artıracak yeni bir seviye ve insanların istihbarat hayatından zevk almasına yardımcı olun.

İletişim bilgileri