Haberler

September 30, 2019

Electronica Hindistan 2019

25-27 Eylül tarihlerinde Electronica India 2019, Hindistan Büyükşehir Noida Delhi NCR'daki Hindistan Fuar Merkezi'nde başarıyla gerçekleştirildi.

Huixin bu sergiye katıldı, planlandığı gibi gösterilen çok yenilikçi ve çeşitlendirilmiş yeni ürünler.

Bilim ve teknolojinin gelişmesiyle birlikte, tüketici elektroniği ürünlerine olan talep de güçlenmekte ve güçlenmekte ve bazı elektronik bileşenlerin sıkıntısı yaşanmaktadır. Bununla birlikte, bu sergide Huixin, dünyaya inanılmaz bir güç, öncelikli teknoloji, çeşitlendirilmiş ürünler, çeşitli popüler uygulama çözümleri ve hizmet çözümlerini gösterdi; çalışmaya katılacak birçok katılımcıyı ve ilgili birçok şirket ve uzman, danışmaya, değişime başladı ve işbirliğini tartışmak.

Huixin tarafından geliştirilen ve üretilen doğrultucu köprüler, müşteriler tarafından küçük ebatları, basit kurulumları, devre kartlarında yer tasarrufu sağlamaları, yüksek aşırı akım önleyici akım kabiliyetleri ve yüksek yük altında ürün kararlılıkları nedeniyle övgüler aldı.

Huixin, elektronik ürünlerindeki sürekli yenilikçilikle sektör ününü başarıyla kurdu. Müşterilerimize en iyi ve güvenli tedarik kanalını sağlamak için her zaman ilk olarak "müşterilerin ihtiyaçlarını karşılar" koyacağız.

İletişim bilgileri