Haberler

November 18, 2019

LED Expo Yeni Delhi 2019

16 Kasım'da, üç günlük LED Expo Yeni Delhi, Hindistan'ın Büyük Noida kentindeki India Expo Center'da başarıyla gerçekleştirildi.

Huixin Electronics, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için bu sergiye katıldı, beklendiği gibi güçlü övgüler aldı. Ziyaretçiler Huixin ürünlerine büyük ilgi gösterdi.

Hindistan'daki LED Expo, dünyadaki LED endüstrisindeki yenilikçi ürünler, teknolojiler ve trendler için ilham kaynağı oldu. Bu fuarda aydınlatma çözümleri ve LED teknolojisi uygulamaları da dikkat çeken unsurlardan biri, elektronik endüstrisinde katılımcı değişimi için büyük bir etkinlik.

Huixin'den gelen teknik çözümlerden sonra, birçok müşteri çok memnun kaldı ve o noktada satın alma niyetine ulaştı. Huixin ayrıca birçok farklı olay ortaya koydu, sergiye profesyonellik, zenginlik, çeşitlilik ve yenilik gösterdi.

Müşterilere hizmet etme, araştırma ve geliştirme yenilikçiliği ve geleceği memnuniyetle karşılayacak yüksek kaliteli ürünler için ihtiyaçların anlaşılması. Huixin, yıl boyunca çeşitli ülkelerdeki sergilere katıldı, uluslararası sergilerde yer almak, şirketin yurtdışı pazarlarını genişletmesi için daha fazla fırsat yarattı.

İletişim bilgileri