Haberler

June 3, 2019

COMPUTEX Taipei 2019

Beş günlük COMPUTEX 2019,39'daki Taipei Uluslararası Bilgisayar Fuarı 1 Haziran'da başarıyla sona erdi.

Huixin, küresel katılımcı ve alıcılar için kesin bir platform sağladı, yurtiçi ve yurtdışındaki birçok müşteriye büyük iş fırsatları getirdi.

Profesyonel bir lider diyot üreticisi olan Huixin'in standı, danışması gereken pek çok ziyaretçiyi çekti.

Bilim ve teknolojinin gelişmesiyle birlikte, tüketici elektroniği ürünlerine olan talep de güçlenmekte ve güçlenmekte ve bazı elektronik bileşenlerin sıkıntısı yaşanmaktadır. Bununla birlikte, bu sergide Huixin, dünyaya inanılmaz bir güç, öncelikli teknoloji, çeşitlendirilmiş ürünler, çeşitli popüler uygulama çözümleri ve hizmet çözümlerini gösterdi; çalışmaya katılacak birçok katılımcıyı ve ilgili birçok şirket ve uzman, danışmaya, değişime başladı ve işbirliğini tartışmak.

Huixin tarafından geliştirilen ve üretilen doğrultucu köprüler, müşteriler tarafından küçük ebatları, basit kurulumları, devre kartlarında yer tasarrufu sağlamaları, yüksek aşırı akım önleyici akım kabiliyetleri ve yüksek yük altında ürün kararlılıkları nedeniyle övgüler aldı.

Serginin ardından Huixin, müşterileri ile başarısını kutlamak için bir araya geldi. Bu seferki başarılı fuar, şüphesiz Huixin’in geçmişte gösterdiği çabalardan kaynaklanıyor ve elbette müşterilerimizle de yakın bir ilişkisi var. İkili, gelecekte daha fazla başarıya ulaşmak için birlikte teşvik edecek ve gelişecektir.

İletişim bilgileri